Laser game

Laser game

Laser game je bezkontaktní, adrenalinová forma zábavy na způsob paintballu či airsoftu, kde bolestivé kuličky nahrazují neškodné laserové paprsky a hráči se pohybují ve speciální zatemněné aréně s různými druhy překážek a se zvukovými, světelnými a kouřovými efekty.

Hra je vhodná pro všechny od cca 6 do 80+ let. Laser aréna poskytuje ideální úkryty v podobě překážek, rohů a zákoutí. Všechny překážky jsou označené UV barvami a vytváří senzační atmosféru. Hru doprovází akční hudba, která vám v žilách rozpumpuje krev!

Počet hráčů

Minimální počet hráčů jsou 3, maximálně u nás může hrát najednou 10 hráčů.

Standardní hra trvá 15 minut. Doporučujeme si rezervovat více her za sebou, ale je dobré si udělat mezi jednotlivými koly přestávku. Hra je fyzicky náročná a občerstvení na baru mezi koly určitě uvítáte. V naší waiting zóně (v kavárně), můžete kromě občerstvení, sledovat na obrazovce aktuální hru jiného týmu, plánovat další strategie a porovnávat výsledky odehraných her. 

Vybavení hráčů

Každý hráč je vybaven elektronickou vestou se zabudovanými senzory, které se pak protivníci snaží zasáhnout laserovými zbraněmi.
Nutná je pevná obuv (vyžadujeme přezuvky nebo důkladné očištění bot před vstupem do arény) a doporučujeme i tmavé (náhradní) oblečení. K dispozici jsou uzamykatelné skříňky.          

První návštěva

Při první návštěvě je třeba příjit s dostatečným časovým předstihem (15 min). Přede hrou budete seznámeni s herními pravidly a bezpečností. Každý hráč je před vstupem do arény povinen se dopředu seznámit s bezpečnostními a herními pravidly hry a provozním řádem, který je vyvěšen v prostorách Laser arény a je také ke stažení zde. A pak již jen hodně štěstí a přesnou mušku – hra začíná!!!