Firmy

Přátelské a netradiční prostředí pro pořádání "nejen" firemních akcí

DOPORUČUJEME:

herní balíček „Uzavřená společnost“ = pronájem celého herního prostoru jen pro vaši firmu/akci po dobu 2h. (uzavřená společnost – 5500,-Kč)
Balíček obsahuje 6 kol v aréně (1herní kolo až 10hráčů) a volný čas na všech doprovodných herních prvcích v prostorách Laser arény (kulečník, fuslečník, simulátor, air hokej, VR, fotbálek ….). Balíček lze prodlužovat i kombinovat s dalšími službami, občerstvením či rautem.

herní balíček „Naplno“ = pronájem herních prvků po dobu 1h. (nejedná se o uzavřenou společnost – 2800,-Kč)
Balíček obsahuje 3 kola v aréně (1herní kolo až 10hráčů) a volný čas na všech doprovodných herních prvcích v prostorách Laser arény (kulečník, fuslečník, simulátor, air hokej, VR, fotbálek ….). Balíček lze prodlužovat i kombinovat s dalšími službami, občerstvením či rautem.

Prodloužení jednotlivých balíčků o dalších 60 min. – 2 800 Kč. Pro individuální nabídku nás neváhejte kontaktovat.

herní balíčky „Game“ – 60 minut hraní na všech volných herních prvcích v Laser aréně (bez LG). Cena dle počtu osob -5 osob 300 Kč, do 15ti 500 Kč a nad 15 osob 700 Kč


FIREMNÍ VEČÍRKY

Vánoční večírek, oslava výročí firmy, narozeniny kolegy…
Dle vašich požadavků připravíme program včetně časového harmonogramu, cateringu a aranžmá akce. 
Na vás bude jen se bavit a užít si širokou nabídku herních prvků. U nás se nudit určitě nebudete.


KONFERENČNÍ PROSTOR

Nekuřácké prostory, projektor, wifi, ozvučení, technická podpora… umožňuje konání firemních přednášek, workshopů, konferencí.
Uzavření celého prostoru jen pro vaši firmu (až 80 osob). Zajištění cateringových služeb dle vašich přání.


TEAMBUILDING

Originální místo vhodné pro zábavně sportovní, ale i relaxační teambuildingové akce vašich zaměstnanců i klientů. Zábava vhodná pro všechny věkové kategorie. Poděkovat zákazníkům či stmelit kolektiv, vyřádit se nebo si jen popovídat, vše je u nás možné.