Začíná Mistrovství Česka a Slovenska v Laser Game! Přihlaste svůj tým a vyhrajte 100 000 Kč!

Rychlá rezervace

Laser game

 

Laser game je bezkontaktní, adrenalinová forma zábavy na způsob paintballu či airsoftu, kde bolestivé kuličky nahrazují neškodné laserové paprsky a hráči se pohybují ve speciální zatemněné aréně s různými druhy překážek se zvukovými, světelnými a kouřovými efekty.

Hra je vhodná pro všechny od cca 6 do 80+ let. (vesta je větší, dítě by mělo mít alespoň 120cm.) Laser arena poskytuje ideální úkryty v podobě překážek, rohů a zákoutí. Všechny překážky jsou označené UV barvami a vytváří senzační atmosféru. Hru doprovází akční hudba, která vám v žilách rozpumpuje krev!

Počet hráčů

Minimální počet účastníků jsou 3 hráči, maximálně u nás může hrát najednou 10 hráčů.

Jedna hra trvá 15 minut. Doporučujeme si rezervovat více her za sebou, ale je dobré si udělat mezi jednotlivými koly přestávku. Hra je fyzicky náročná a občerstvení na baru mezi koly určitě uvítáte. V naší Waiting zóně, můžete krom občerstvení, sledovat na obrazovce aktuální hru jiného týmu, plánovat další strategie a porovnávat výsledky odehraných her.

                         Vybavení hráčů            

Každý hráč je vybaven elektronickou vestou se zabudovanými senzory, které se pak protivníci snaží zasáhnout laserovými zbraněmi.
Nutná je pevná obuv (vyžadujeme přezuvky nebo důkladné očištění bot před vstupem do arény) a doporučujeme i tmavé (náhradní) oblečení.                             

K dispozici je šatna s uzamykatelnými skříňkami a sprcha.        

První návštěva laser arény

Při první návštěvě je třeba příjit s dostatečným časovým předstihem (15 min.) a být seznámen s bezpečnostními pravidly hry a provozním řádem. A pak už jen hodně štěstí a přesnou mušku – hra začíná!!!

 

Pokud Vás zajímají názory hráčů kteří už u nás byli, mrkněte na náš facebook :-)

Facebook - Aréna Facebook - CaféBar