Rychlá rezervace

Užij si to po svém

 

 

Dárkové poukazy

Nevíte co dát jako dárek kolegovi, kamarádce, tatínkovi, babičce, synovi, vnučce…? Použijte náš dárkový poukaz a darujte jim zábavu! Nechte je užít si svůj čas tak, jak oni sami budou chtít. Jakou hodnotu jim budete chtít darovat, necháme na každém z vás.

máme 2 vartianty dárkových poukazů:

1.) Dárkový poukaz "užij si to po svém" - možné hodnoty 200, 300, 500, 800Kč 

2.) Dárkový poukaz s přednabitým kreditem - 200, 300, 500, 800 či bez uvedení částky na poukazu - vhodné pro děti

Pozn.: Pokud budete chtít vystavit poukaz na jméno či jiný text než jsou naše standardní předpřipravené poukazy - příplatek za výrobu 20Kč/ks.
         Poukaz lze uhradit i přez účet a zaslat na vaši adresu poštou, v tomto případě nám prosím napište e-mail s kontaktními a fakturačními údaji na vojik@hotnet.cz.
         Vystavíme fakturu a po jejím zaplacení odešleme poukázku na dohodnutou adresu. Cena poštovného bude dle ceníku české pošty připočítána k faktuře. 

  Další možnosti: Chcete-li k darovanému času zařídit ještě občerstvení, není problém. Zajistíme drobné i větší pohoštění, raut, večírek…, stačí se jen domluvit.
                            (pozor!! občerstvení nelze platit poukázkou "užij si to po svém")

Nechcete, aby obdarovaný o večírku věděl? Chcete výzdobu a arénu jen pro sebe? Ani to není problém – vyjdeme vám vstříc a vše připravíme na míru dle vaší představy a přání. Neváhejte nás kontaktovat :-).


Informace pro obdarovaného

Dostal/a jste dárkový poukaz „Užij si to po svém“ či poukaz na přednabitý kredit? Chcete jej použít? Zavolejte, přijďte, či si na internetu rezervujte svůj herní čas.
Pro laser game je nutná rezervace termínu a počet účastníků na hru alespoň 3 hráči, aby hra měla smysl (více informací o hře zde.)
Na ostatní herní prvky jako např. kulečník, air hokej ... není rezervace nutná, ale bez rezervace nemůžeme zaručit volný herní prvek.

Důležitá poznámka k použití, jak poukaz či kredit použít: 
Veškerá útrata je klasicky markována na kase. Při platbě dojde k odečtení částky dle hodnoty poukazu.
Poukaz "užij si to po svém" lze uplatnit od 1. 12. 2016 již pouze na hry a je nutné ho vyčerpat v celé výšši tz. vybrat ho celý a najednou. Nelze na něj vracet, ani ho rozdělit na více plateb.
Poukaz s přednabitým kreditem můžete použít na úhradu celé útraty a lze čerpat postupně. U nás na jméno máte dárcem přednabité peníze, které při platbě využíváte (lze pak opakovaně dobíjet).

Upozornění:  Platbu poukázkou či kreditem je nutné nahlásit obsluze před uzavřením účtu!!!! Po vyjetí účtenky hotově, již není možné poukázku ani kredit uplatnit při této platbě (zbyde na příště :-) )

Dostal/a jste víc než jednu poukázku?
Máte hned několik možností, jak poukázku použít:

  1. Využijete celý darovaný čas v kuse 
  2. Vezmete s sebou další osobu/osoby.
  3. Vyberete si poukazy postupně v různé dny (nutno vybrat vždy min.1 poukaz vcelku).

Poukázka má roční platnost od data vystavení (doporučujeme uschovat i účtenku pro vaši kontrolu)!!! Poukázka je přenosná.

Těšíme se na vás. :-)

Vzor poukázka:

  

Facebook - Aréna Facebook - CaféBar