Začíná Mistrovství Česka a Slovenska v Laser Game! Přihlaste svůj tým a vyhrajte 100 000 Kč!

Rychlá rezervace

 

 Dárkové poukazy

Dárkové poukazy

Nevíte co dát jako dárek kolegovi, kamarádce, tatínkovi, babičce, synovi, vnučce…? Použijte náš dárkový poukaz a darujte jim zábavu! Nechte je užít si svůj čas tak, jak oni sami budou chtít. Jakou hodnotu jim budete chtít darovat, necháme na každém z vás.

Máme 2 vartianty dárkových poukazů
(poukazy jsou volně k zakoupení na baru či je lze zaslat poštou*):
 

1.) Dárkový poukaz "užij si to po svém" - hodnoty 200, 300, 500, 800Kč 

2.) Dárkový poukaz s přednabitým kreditem - 200, 300, 500, 800Kč

 

Pozn.: Pokud budete chtít vystavit poukaz na jméno či jiný text než jsou naše standardní předpřipravené poukazy - příplatek za výrobu 20Kč/ks.


 *Poukaz lze uhradit i přes účet a po zaplacení zaslat na vaši adresu poštou. 
V tomto případě nám prosím napište e-mail s žádostí o zaslání poukazů. Nezapomeňte na: fakturační (poštovní) údaje, zvolenou hodnotou poukazu (poukazů) a telefonický kontakt na Vás.
Vše zašlete na e-mail:  vojik@hotnet.cz

Dle vašeho přání vystavíme fakturu a po jejím zaplacení odešleme poukázku na dohodnutou adresu. Cena poštovného bude dle ceníku české pošty připočítána k faktuře.

Důležitá poznámka k použití, jak poukaz či kredit použít: 
Veškerá útrata je klasicky markována na kase. Při platbě, předložte poukaz obsluze, dojde k odečtení částky dle hodnoty poukazu. 
Poukaz "užij si to po svém" má platnost rok od zakoupení a lze ho použít pouze na hry laser game. Poukaz se musí vyčerpat jednorázově celý. Nelze na něj vracet, ani ho rozdělit na více plateb.

Poukaz s přednabitým kreditem můžete použít na úhradu celé útraty a lze čerpat postupně. Je ale třeba na jméno obdarovaného vytvořit u nás účet na který peníze vložíme. (lze pak opakovaně dobíjet).

Upozornění:  Platbu poukázkou či kreditem je nutné nahlásit obsluze před uzavřením účtu!!!! Po vyjetí účtenky hotově, již není možné poukázku ani kredit uplatnit při této platbě (zbyde na příště :-) )

Dostal/a jste víc než jednu poukázku?
Máte hned několik možností, jak poukázku použít:

  1. Využijete celý poukaz v kuse.
  2. Vezmete s sebou další osobu/osoby.
  3. Vyberete si poukazy postupně v různé dny (nutno vybrat vždy min.1 poukaz vcelku).

Poukázka má roční platnost od data vystavení, poté již nelze poukaz uplatnit (doporučujeme uschovat i účtenku pro vaši kontrolu)!!! 
Poukázka "užij si to po svém" je přenosná, poukázku na kredit může čerpat pouze obdarovaný, na kterého je účet s kreditem vytvořen.
V případě, že nevíte zda máte poukaz ještě platný, ofoťte prosím zadní stranu vašeho poukazu (čárové kódy) a zašlete se žádostí na prověření na e-mail laserarena@hotnet.cz

Těšíme se na vás. :-)

Vzor poukázka:

  

Facebook - Aréna Facebook - CaféBar